O firmie:
- czyli co to za przedsięwzięcie i kto je tworzy?

Kilka słów o nas i naszej misji

Jesteśmy młodą agencją marketingową, która powstała aby z pomocą nowoczesnych technologii skutecznie rozwiązywać problemy naszych klientów.

Naszą misją jest łączenie kompetencji ludzi, informacji i technologii tak, aby wesprzeć naszego klienta w jego działaniach oraz dostarczyć końcowemu odbiorcy produkt spełniający jego oczekiwania, a jednocześnie zaskakujący intuicyjnością, użytecznością i prostotą odbioru.

Motorem naszego dynamicznego rozwoju zawsze jest klient i jego potrzeby. To jego wymagania sprawiają, że jesteśmy coraz lepsi w tym co robimy i stale rozwijamy wachlarz naszych usług. Każdy projekt traktujemy wyjątkowo i realizujemy z najwyższa starannością.

Charakterystyka zespołu BG Integral

Nasz zespół to młoda, nieprzypadkowa, znająca się od lat i doświadczona we wspólnym działaniu grupa profesjonalistów.

Każdy z nas jest pasjonatem swojej specjalizacji. To sprawia, że jesteśmy pełni zapału i chęci do dynamicznego rozwoju, posiadamy zawsze aktualną wiedzę, korzystamy z najnowszych i najbardziej efektywnych rozwiązań.

Połączenie tych cech z dobrą organizacją pracy przynosi efekt w postaci indywidualnego, kreatywnego i świeżego podejścia do zadań stawianym nam przez naszych klientów.

O BG Integral słowami naszych Klientów:

Imperial Tobacco Polska S.A.

Współpraca z Firmą BG Integral przebiegła pomyślnie i profesjonalnie. Agencja wykazała się szybkością działania, kreatywnością oraz dużym zaangażowaniem w powierzone zadania. Z całą odpowiedzialnością polecam usługi BG Integral.Karolina Bauer
Trade Marketing Specialist

Port Lotniczy Poznań-Ławica

Wspólnie stworzyliśmy wystawę fotograficzną z okazji 100lecia Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Profesjonalne wsparcie, zaangażowanie, ciekawe pomysły, szybka realizacja - to zdecydowane atuty BG Integral . Na pewno wrócimy do współpracy!Hanna Surma
Kierownik Działu Komunikacji / Rzecznik Prasowy