Realizacje:
- czyli przykłady tego co już zrobiliśmy i czym się chcemy pochwalić.

Aplikacja "Mobilny Katalog Produktów 2014"

Kreacja i produkcja, Programowanie

Klient:Imperial Tobacco Polska

Projekt graficzny, zaprogramowanie, wdrożenie i publikacja aplikacji będącej mobilnym Katalogiem Produktów. Aplikacja jest narzędziem pomocniczym dla przedstawicieli handlowych Imperial Tobacco Polska S.A. Prezentuje ona produkty klienta, ich fotografie, opisy i specyfikacje uszeregowane wg różnych systematyk.

Przy tworzeniu aplikacji najważniejsza była prostota używania narzędzia, intuicyjność oraz przejrzystość pokazywanych materiałów. Produkt został przygotowany w wersji umożliwiającej korzystanie z niego offline na urządzeniach mobilnych oraz komputerach desktopowych.

Serwis internetowy Konsorcjum Marki Poznań

Kreacja i produkcja, Programowanie, Hosting

Klient:Miasto Poznań

Projekt graficzny, przygotowanie oraz wdrożenie serwisu internetowego będącego platformą współpracy miasta Poznania z podmiotami działającymi na jego terenie.

Serwis został przygotowany w wersji desktopowej oraz responsywnej na smartfony wraz z systemem zarządzania treścią z różnymi uprawnieniami dla administratorów i samych podmiotów (firm, organizacji i organizatorów wydarzeń).

www.marki.poznan.pl

Druki dla uczestników programu lojalnościowego

Kreacja i produkcja

Klient:Imperial Tobacco Polska

Projekt graficzny oraz przygotowanie do druku (DTP) kliku kreacji materiałów przeznaczonych dla uczestników programu lojalnościowego Imperial Tobacco Polska.

Zadanie obejmowało m.in. zaprojektowanie ulotki, plakatu, kartki świątecznej i opakowania na pierniki bożonarodzeniowe.

Wystawa: 100 Lat Portu Lotniczego Poznań - Ławica

Eventy i wydarzenia, Kreacja i produkcja

Klient:Port Lotniczy Poznań-Ławica

Przygotowanie wystawy z okazji obchodów stulecia lotniska Poznań - Ławica.

Zadanie obejmowało dobór odpowiednich zdjęć, konsultacje merytoryczne z historykami, przygotowanie zdjęć do druku (DTP) oraz montaż wystawy na dedykowanych standach.

Wystawa: Kibice na EURO 2012 w Poznaniu

Eventy i wydarzenia, Kreacja i produkcja

Klient:Miasto Poznań

Przygotowanie wystawy z okazji rocznicy Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012 w Poznaniu. Wystawa odbywała się w kilku miejscach, m.in. na płycie Starego Rynku, w hali nowego dworca Poznań Główny, na lotnisku Poznań - Ławica i wybranych galeriach handlowych.

Zadanie obejmowało retusz i przygotowanie zdjęć do druku (DTP) na planszach wystawienniczych, montaż wystawy na specjalnych stelażach i stworzenie planów sytuacyjnych wystawy w poszczególnych miejscach.